A2056 NERO SAN MARCOS
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2056 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 14 |
| Length | 302cm / 119inch |
| Height | 192cm / 76inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 545kg |